מגזר חינוכי

אודות

מכון מטנויה פועל משנת 1999 ומתמחה בהנחיית תהליכי חשיבה יצירתית והטמעת מודל המחנך כמאמן.

אנו מציעים מגוון ייחודי של תוכניות העשרה, השתלמויות מורים, GAMEFULNESS ואימון ארגוני כמו כן אימון בתחום החשיבה היצירתית, חדשנות, חשיבה אסטרטגית, כל אלו בשימוש בכלים אטרקטיביים לצד המשגה תיאורטית תקפה. 

למה אנחנו?

המשימה שלנו, כפי שהשם מטנויה מחייב, היא להוביל את קהל היעד שלנו מעל ומעבר למקום בו הוא נמצא או רגיל להימצא, בזאת אנו מאומנים. 

מעל 20 שנה של הוראה והנחיה של תלמידים מצטיינים ומחוננים הרגילו אותנו להביא את הטוב ביותר שיש, את המפתיע, המאתגר, להוביל את המסוגלות לגבהים של השגיות ומימוש. 

צוות מטנויה מביא עמו מומחיות דיסיפליניארית בד בבד עם ניסיון חינוכי עשיר והבנה מעמיקה של עקרונות הוראת החשיבה וטיפוחה. 

תחום משחקי החשיבה, בו אנו מתמחים, מהווה אמצעי חוויתי לקידום החשיבה הצעירה בתלמידים בכל קשת האוכלוסיות המערכת החינוכית, מתלמידים מחוננים ולרבות תלמידים בעלי צרכים מיוחדים,  ניסיון רב בהנחיית תהליכי טיפוח חשיבה בקרב ילדים החל מגיל גן ועד בית הספר התיכון. אנו מגיעים עם מומחיות שנרכשה מתוך הנחיית עשרות אלפי ילדים במהלך השנים, פיתוח תוכניות ההדרכה אטרקטיביות, הכרות מעמיקה עם הספרות המובילה הדנה בטיפוח חשיבה, ביצירתיות, בפיתוח אינטיליגנציות מרובות, באינטיליגנציה רגשית, אינטיליגנציה חברתית תוך שימוש נרחב בתיאוריות של גרדנר, קוסטה, פרינקס, גולדמן, דה- בונו, ארמסרונג, סטור, הרפז ורבים אחרים.